Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnikusz

    veterán

    válasz Dendytv #34475 üzenetére

    MP7 tervrajz kétszer volt eddig ebből a második alkalom az elmúlt héten sajnos azt az e heti kínálatban már nem találod.
    DZ-ben minden Divtechet felszedünk egy fegyveralkatrészhez kell három és csináltam így az egyik karakteren 100 db-ot. A 256 MP 7 elkészítéséhez 7 fegyveralkatrész és 4 szerszám kell és 2 karakteremen van ilyen tervrajz ( a korábbi és a múlt heti).

    De ha összegyűjtesz 100 millió sima kreditet és marad a 400-res PVE területi láda ár 250 ládát vehetsz.
    Kedvenc fegyverboltom a Hudson tábori ott kaptam, Könnyű M4-et, Lvoa-C-t, NavyMP5-t és MP7-et is.

    Még a most kapható nevesített fegyvereket érdemes megnézni, ha korábban vettél jobb-e az e heti, illetve korábban volt róla szó, hogy ugyan azon a héten nem veszünk egy fegyverből kettőt.

    Liberatort és Valkyriát fogok még venni a héten.

    Fényvadász- annyira nem, bár összehasonlítva a Banshee, Frontline, Full sárgával jobb, azonban sok számít az első lövésen és a csapat taktikai összehangoltságán.
    Sok esetben este napi munka után ( nem mentegetőzés) én vagyok az első akit leszednek + hüle Rambo is vagyok ilyenkor már. Meg lehet nézni max. 24 rugó ölésem van egy 90, egy 35, egy 71 és egy 30-as DZ-karaterem

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Új hozzászólás Aktív témák