Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ditoo0225

    aktív tag

    Nos tegnap teszteltük több ismerőssel is a grafikát.

    Én configom: GTX 970 Windforce, i5 4690K , 16 gb 1600 Mhz Crucial Ball.

    1. ember: GTX 980 , i7 4690K , 16 gb Geil

    2. ember: GTX 560 , Q6600 , 6GB

    3. ember: GTX 660 , i5 2500k 3.3Ghz , 8GB

    Rengeteg beállítást megnéztünk kezdve a fényerővel, elsimítások, Nvidia legjobb beállítás, Nvidia vezérlőpult beállításai.

    Nos meglepődésünkre nekem pl szebben ment mint az 1. embernek. A 2. embernek szebb volt, mint nekem. A 3. embernek volt a legszebb. De olyan szinten , hogy értelmetlenül álltunk felette. Hogy lehet, hogy minél jobb a PC annál szarabbul néz ki ? :D

    A fórumról is volt, aki rámírt, hogy Gtx 980, i7 4690k 5 Ghzre húzva és 16 Gb rammal úgy nézett ki neki ultrán a játék mint másnak low-mediumon. Szóval aki azt írja, hogy szar a grafika annak valóban szar mert valamiért hibásan jeleníti meg a dolgokat. Nálam is szar volt 2 napig, aztán tegnap beléptem kezdtem egy új karaktert és annál már sokkal szebben nézett ki az ultra. Visszaléptem a régibe aminél megint lownak tűnt ugyan az a beállítás. Javaslom ezt mindenki próbálja ki, aki kicsit elégedetlen a graffal hátha Szerintem ez valami Ubis hiba volt és a probléma nem nálunk van.

    Illetve biztos volt aki utánna olvasott, Ubi fórumon is sokan panaszkodnak a grafra, hogy valami nem jó vele. Nem biztos, hogy szar lesz ez a teljesbe, de az tuti, hogy itt elb....ták.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák