Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RECSKA

    veterán

    válasz woker #23816 üzenetére

    Nekem 800 feletti ora. Es sokan vannak akik 1000 felett jarnak. Ennyi ido alatt mindenkinek kiesik.

    Nekem az a bajom, ha ugy lenne, ahogy Te mondod, akkor lennenek nagy harcok.

    Nagyon ritkan akadok ossze olyan emberrel, akivel nem tudjuk egymast leloni. Tobb percig lojjuk egymast, es nem sikerul.

    Amugy ezen a szinten azon mulik, ki lo elsonek. Mi nem kerdezunk. Olunk. A gond akkor van, amikor pusztan 1 sec alatt kivegeznek minket. Ugy, hogy mi kezdunk. Mikor G belenyom valakibe egy tarral, es az meg visszalo, vagy Tommy shotija csattan, es vigan rohangal tovabb, vagy a stickym pusztan meg sem karcolja, majd 600 szivossagot 1 sec alatt lelo, ez a gond... Aki bejon dzbe, elfogadja, hogy barmikor kivegezhetik. Mi is. Mi foleg tudjuk ezt, leven meg a bekesen farmolgato 10 evesek is bekapcsoljak a god modot a rugo lattara.

    Azert olunk jatekost, mert a falcon 3541. Nekifutasra mar nem igazan izgalmas. Es ugban is 4 karival osszesen 100 feletti szintet elerve sok ujdonsaggal nem talalkozunk...

    Egyszeruen tuljatszottuk.

    Es megegyszer leirom, nem az a gond, hogy a fasznak rossz vegen vagyunk. Azt mar megszoktam :)

    [ Szerkesztve ]

    Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Új hozzászólás Aktív témák