Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz Daniel Alves #43004 üzenetére

    Neked 110-be oda adtam volna, tényleg nagyon patika állapotba volt, mondjuk a képeken ezt láthattad, + 8 hó garancia volt rá.

    Hezitálásodról meg annyit, hogyha egy olyan készüléket keresel amibe kell a sok személyre szabható beállítás akkor az iPhone-t felejtsd el, az nem a te készüléked. Ha viszont ez nem érdekel akkor nagyon is, kapsz egy stabil gyors rendszert, egy elegáns külsővel. Lényegébe ennyi, kb egy éve úgy voltam vele hogy akinek iPhone-ja van majdnem leköptem, egy nagyzolós parasztvakításnak gondoltam az egészet, majd márciusban vettem egy i4-et mondom kipróbálom, na azóta csak iPhone-om volt ez volt a 7-8.-ik (már nem is jegyzem), és most is úgy vagyok nem kell más. 4S után voltam úgy visszatérek androidra vagy S4, vagy ONE készülékkel, de kipróbálva, nyomkodva ezeket végül csak oda lyukadtam ki i5 lesz belőle mert egyszerűen az android nem az ami nekem kell, és tényleg nem bántam meg. Ha ráérzel a rendszer előnyeire neked se fog kelleni más, viszont tudomásul kell venned ebbe nincs annyi személyre szabhatóság, persze fel lehet törni úgymint JB-el mókával amivel mindent tudsz vele személyre szabni utána, de ezt a részét sose próbáltam mert mindig is elég volt annyi amennyi benne van...:)

    Nekem mire az 5S-ből lesz valami 1 hónap, addig meg ideiglenesen vettem egy ilyet, fullos...:D

Új hozzászólás Aktív témák