Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    Sziasztok

    Vénségemre kb 1-1,5 éve megvettem a játékot és hol többet hol kevesebbet játszom vele ahogy az időm (és az asszony) engedi :U (valamikor hónapokig elő se vettem). az utóbbi pár hétben többet játszottam vele, de úgy vettem észre hiába még csak valahol 52 -es szinten vagyok (képzettségek leginkább könnyű páncél (most értem el legendás szintet/egykezes fegyverek/íjászat/bűvölés re fordítódtak, persze az elején pár egyéb fölösleges képzettségre is elpazaroltam de erre csak később jöttem rá ), nem nagyon tartogat kihívásokat a játék ... Ezt úgy értem hogy kovácsolni nem is nagyon tudok, persze most kovácsolok erősen olcsó szarokat amiken rögtön túl is teszek, csak hogy növekedjen a képzettségem, de magamnak még nem nagyon kovácsolgattam csak innen onnan beszerzett páncélokat finomítottam, bűvöltem és fegyverek terén is így vagyok. De így is úgy vagyok hogy a legtöbb ellenfélnek 1-2 nyílvessző elég (pláne lesből) vagy 1-2 jól irányzott Balog buzogányos ütés nekifutásból. Igazából csak a sárkányok illetve néha több varázsló vagy táposabb ellen összeverődik okoznak pár perc kellemetlenséget. Ekkor kérdem én ha még csak a játék közepén (se) tartok és még lesznek jóval táposabb fegyvereim páncéljaim /képességeim, mi fog majd kihívásokat tartogatni? Azonkívül hogy felfedezzük a környéket, gyűjtsük a pénzt/fosztogatunk (de minek) már tele a szekrényem drága cuccokkal amiket nem tudok eladni mert senkinek sincs elég pénze hozzá hogy jó áron megvegye elkótyavetyélni meg nem akarom :DDD .

    Vagy ahogy majd haladok előre az
    AI rendre erősebb ellenfeleket fog berakni? szóval ne aggódjak?

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák