Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pottyoske197

    tag

    válasz arnikusz #10840 üzenetére

    CP 4 esre megyek meg en is kb 7 db kell 50 ig ha jol emlekszem de besegitek barkinek emrt hat lott az kb 150-200 bol van 1 jo db
    este meg kedd szerda delutantol estig kb vagyok . msot hetvegem suru volt egyeb teendokkel, szulinapozas utazas egyebek. igy kleveset voltam de leszek
    Raidre meg bejelenkeznek , kinozzam en is. tegnap este AR osszetokolva ami volt azzal , de unstopabel rol ataltam, ejlenleg Optipistaval, meg azt ha esne hasznalhato akkro berserkre kitolom
    sajna a 1% WD +6% AR sepzesu modositom egyiket sikerult szettornom ... figyelmetlensegbol. merges is voltam de ez van, kicsillagoztam de szett itemre volt teve es az meg odalett ..

    jelenleg 190 armor 288 ezer HP es optipista jott ki 24000 AR damage, ha sikerul meg allitanom hogy jo legyen berseker talan 26.7 jonne ki alapbol kb cska ott meg szornyu az armor/HP kb 220 ezer / 170 HP ra mert hat nincs az ami kellene... progetni emg 1 et lehet csak... Ami jo berserkre azon armor van WD ket kellett elporgetnem..
    ez amugy marha idegesito minden pont forditva van mint ahogy kell. amin van WD nincs HP vagy armor es forditva... nem beszelve meg a 10% elite damage is legyen ...
    na de ez van. LMG 40.1 nel leallitottam a projectet.. azt most nem tuningolom. 2 AR el elegge haladtam Ranger egyioken optimist masikon es allegrov al persze 50 toltenybol gazdaskodva.
    Jelentem a exo pisztolyt meg most sem sikerult megoldanom
    de kaptam meg lilla modositot hetvegen amit Stashba nem latok csak ha a vendor Sell reszebe tevedek. 3 db ot adtam el igy.. egyebet ugysem tudtam veluk csinalni.. nem lattam sehol meg modositoba betenni sem.

    pottyoske

Új hozzászólás Aktív témák