Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hanok

    senior tag

    Sziasztok!
    Hát akkor En is osztanék egy kis ipon-os tapasztalatot: Vettem egy 86gt-t passzív hűtésest, nagy boldogan hazavittem aztán érdekes dolgokat vettem észre...Mégpedig hogy a 0db-el hirdetett kari bizny 3d-s terhelés alatt hangokat ad....Első körben szériahbár agondoltam természetese 3 napon belül vissza is került a kártya az boltba garis ügyintézésre. Még azon a napon visszahívtak hogy semmiféle hangot nem tapasztaltak a belső szervízbe a kártyának semmi baja....elmentem érte jóhiszeműen hazavittem és a hang egyre csak hangosodott....Aztán újból visszavittem és mondtam nekik hogy ez még mindíg cincorog, mondta hogy felviszik, berakják, megnézik....Természetesen a kártyának volt hangaj, átvették gariba.. Feszült egy hónap várakozás után felhívtak hogy cserélik egy újra, aminek természetesen ugyanolyan hangaj volt, majd mondtam hogy kérem szépen vissz a pénzt...Az az napi árát visszakaptam kb 1500 forint bukóval, úgy hogy elvileg 3 napon belül vissza lett szolgáltatva nekik a kártya, de már ez sem érdekelt igazából csak szabaduljak az újabb egy hónapos garanciális procedúrától.... A Boltnak egyetlen pozitív előnye van tényleg nagyon olcsók az áraik...

Új hozzászólás Aktív témák