Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • club1

    veterán

    válasz ludsimon #50298 üzenetére

    Látom nem igazán gyakran látogatod a Digi-s topicokat. De ha ezt nem teszed, akkor miért állítasz tényként olyat, ami nagy átlagban egyáltalán nem jellemző? :F
    Az előző lakhelyemen két évig ftth (optika) digi volt, a faluban egy lopás miatt nem volt egy napra szolgáltatás. Azon kívül a két év alatt nem vettem észre kiesést. Persze biztos vannak olyan helyek, ahol gyakrabban történnek leállások, de az érdekkörömbe tartozó 6-8 előfizetés közül talán az egyetlen diginek a legmagasabb a rendelkezésre állása. És az elmúlt egy évben a legrosszabb az érdi T-s kábelnetünk volt a városban történő út- és csatornaépítések miatt, de nem mondanám, hogy a T ezért rossz. A T-ből ott lett elegem, amikor nyáron a vihar elfüstölte a kábelmodemet Vecsésen, kicserélték azt egy EPC3925-ösre amiből kiölték a bridge módot, majd közel 3 hónapig küzdöttem a vpn csatornáinkkal és a T-vel, mire nagy nehezen sikerült nekik egy kábelmodemet oda keríteniük. Na az viszont, ha egy internet-szolgáltató nem képes az ügyfél eszközének egy publikus ip címet biztosítani, nálam már kiveri a biztosítékot. Az iptv-jük is panelbe lett kitalálva, egy normális családi házban ui. ma már több tv van két-háromnál.

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz ludsimon #50298 üzenetére

    Ezt honnét veszed?
    A Digi tévé szolgáltatása az elmúlt 3 éveben, amióta náluk vagyok talán, ha összesen 1 órára volt elérhetetlen. A net, meg mintha egyszer pár perce leállt volna. Előtte UPC-s voltam.

    Most meg, párhuzamosan van Digi és THome-os előfizetésem ... ez utóbbi szinte ingyen (egyéb okokból), Azt hiszem mindent elmond, hogy a -számomra fizetős- Digi mégiscsak megmaradt. A T-t szinte csak a (távolról is indítható) felvevős opcióért tartom. No jó, még a Sport2 HD ért is. A Kandalló tévét ki ne hagyjam! ;)

    De összegezve semmivel sem instabilabb a Digi, mint a T. Az üfsz-ről meg annyit, hogy ugye itt mindenki jól tudja, mire lehet jutni a T üfsz-szel, az utóbbi hónapokban - semmire. (A Digivel is csak a csoportos beszedési megbízás ügyén kellett veszekednem, hogy értésék már meg végre, nem akarok csekkeket)
    A box nélküliségről nem is beszélve. Az adások minősége - és itt most elsősorban a hd-ről beszélek- szembeszökően jobb a Diginél.

    Megj: Nem trollkodásból, a T ekézése miatt írtam le ezt, hanem csakis a légből kapott állítások megcáfolása miatt

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

  • Renato1993

    tag

    válasz ludsimon #50298 üzenetére

    2 oldalon keresztül szidtad a T-t, (amivel egyet is értek mint jelenlegi ügyfelük), aztán panaszkodtál hogy nincs még DIGI, pedig váltanál rájuk ha lenne, és a T ennyit töketlenkedik.
    Ezt én megcáfoltam azzal, hogy már igenis van, erre elkezded hogy nem is kell a DIGI, ami szerinted gagyi, pedig gőzöd se lehet róla hogy milyen lehet a szolgáltatásuk minősége nálad.

    Ezek után már tényleg egyet kell értsek a többiekkel, ez már csak sírás, hangulatkeltés, és kifogáskeresés mindenre, ha most rossz indulatú akarnék lenni, akkor azt kívánnám hogy bárcsak 2 évre kötöttél volna hűséget a T-vel, és szívnál még velük 2016 őszéig :C :DD

    De amúgy én elolvasnám a szerződést, lehetséges hogy még fel lehet bontani mivel nem teljesítették az ígért 30 napon belül, de nem fogok nekiállni a T-s ÁSZF-et olvasni.

    Mondjuk erre amúgy is kíváncsi vagyok, ha valaki vágja-keni a témát, mondja már meg hogy a fent vázolt esetben fel lehet-e bontani a szolgáltatást extra költségek nélkül.
    Valamint még az is érdekelne, hogyha van hűségem, de úgy döntök nem fizetek tovább, azon kívül hogy lekapcsolnak, levágják a kábelt, és X évig nem hajlandók velem új szerződést kötni amíg ki nem fizetem a kötbért, milyen gyakorlati és jogi lépéseket tehetnek még meg?

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

Új hozzászólás Aktív témák