Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Rick4 #40905 üzenetére

    A baj az, hogy elsősorban miatta vettem második UPS-t (mondjuk az LCD tévé is azon van, mivel a második gép még egy szobával arrébb került), hogy mindig legyen áram alatt, a Nagyszüleim csak így járultak hozzá, hogy az analóg telefont és az ADSL technológiát lecserélhessem digitális vonal+ HGW-re (ez magától értetődik, hogy biztonsági okai vannak). Előtte persze olvasgattam, de mindenki csak a torrentre panaszkodott, ami engem ugye nem érint mivel sosem használom! Viszont az ADSL-hez képest nyertem +10 Mbps sebességet, ami igen nagy előrelépés, az akkori 11.9 - 13,30 körülihez képest. Mondjuk vannak itthon mobilok is, így segélyhívásra azok is alkalmasak. Ez persze az analógnál is adott volt, de ott ugye eleve mindig volt vonal.Digitálisnál viszont másként van és pont plusz biztosítékként itt jött be az UPS, ezt áthidalandó. Mondjuk én a router Restartot a Speedport FW-éből szoftveresen szoktam megoldani, de majd megmutatom Nekik, ha nem vagyok itthon, hogy hol és mit kell kihúzni illetve, vissza csatlakoztatni.

    Amúgy a napi áramtalanítás az nem kellene 8-10 napig így is bírja :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák