Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Klown #86096 üzenetére

    Ja, pont sikerült ráhibáznod a helyszínre. Váltani akarok UPC-re, mert a Telekom szerintem már lemondott erről a környékről. A UPC-nél mikor visszaadtam az előző lakásból hozott set-top-boxot azt mondták, hogy ez nekik új terület, beszélhetünk a hivatalos áraknál kedvezőbb konstrukcióról is, de konkrétumot nem mondtak. Előbb a tulajjal kell megdumálnom, ő biztosan nem fogja elintézni, szóval megint kéne egy hozzájárulás, hogy köthetek szerződést a saját nevemre (eddig 5 évig így voltam UPC előfizető).

    Mondjuk az is vicces, hogy a Telekom címkeresője szerint itt nem csak koax/optikai nem elérhető, de semmi más sem... :D Csak azt akartam megnézni, hogy milyen csomagra válthatnék felfelé.

    Ahol eddig laktuk (újépítésű társasházas környék) volt normális verseny, a szolgáltatók igyekeztek minden jót elérhetővé tenni (UPC teljes gázon, Telekom teljes gázon optikain, stb). Itt meg csak nyugdíjasok laknak, telibeszarás megy.

    Egyébként időközben magától megjavult. Már hívni akartam a Telekomot, mire visszakapaszkodott az internetre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák