Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • senki66

    senior tag

    válasz DJ. Ru$y #61929 üzenetére

    Most hívtam a 1412-őt és kértem a 2. HD stream aktiválását. Némi várakoztatás után közölték, hogy a "rendszerük" szerint csak 1 HD stream adható az adott címen. Megjegyeztem, hogy valami gond lehet ezzel a "rendszerrel" mert bár nekem évek óta 30 megás csomagom van a rendszer csak a 20 megást ajánlja fel. Erre üfsz válasz; igen ő is ezt látja és ezért nem aktiválja a 2 HD stream-et, de megkérdezi a "háttér osztályt" némi ismételt várakozás után a "háttérosztály" szerint sem tudnak 2. HD streamet biztosítani, csak koaxon és optikán. Akkor most mi az igazság vdsl-en mégsem lehet 2 hd stream vagy csak engem szívatnak. Évek óta probléma ez és mindig az ígérgetés szintjén maradt a dolog, úgy tűnik most is.Kiakasztó, amikor egyszer csak leáll a műsor, mert valamelyik családtag a másik tévén egy HD csatornára kapcsolt vagy esetleg elindult egy korábban beütemezett felvétel. Bár a "rendszer" szerint ugye nem lehetne 30-as csomagom, de mivel, azért többet fizetek, ezért mégis lehet (megjegyzem nincs vele semmi akadás vagy probléma) de a második HD strean ugye ingyenes, ezért érdekes módon az nem lehet!?

Új hozzászólás Aktív témák