Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    Új fejlemény az ügyemben.

    Ma bementünk az itteni T-Pontba. Mondom, hogy nem jól számláztak és nyomom a kiscsak orra alá a papírokat.

    Ő hümmög és mondja, hogy 8 nap a felmondás. Mondom áűcsi, nekem speciális az esetem és hogy már decemberben panaszt tettem, miszerint az egész szerződésem nem jól van felvezetve.

    Adom a píprokat is. Megnézi a kiscaj, majd odahívja az egyik kollégását. Az is kapsából mondja, hogy 8 nap ászf szerint. Én rávágom, hogy az ászf szerint 30 napon belül kötelesen a panaszomra írásban válaszolni. Erre mondja, hogy a késésért elnézést ké. Én mondom neki, hogy én meg elnézést kérek, de NEM fizetem ki a 8 napot. Erre mondja, hogy tegyek írásos (levél, e-mail, fax) panszt. Mondom nem teszek és itt és most akarok panasz teni, tehát legyen olyan szívesek és vegyék fel a panszomat. Erre a fickó mondja, hogy 5.000 Ft-ig az üzlet saját hatáskörben jóváírhat összeget, így felvesz egy panaszt és jóváírja az utolsó számlát.

    Tehát végül sikerrel zártam le a T-s körszakomat. És jelenleg 0-s vagyok feléjük. :D

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák