Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz #78121280 #39223 üzenetére

    A szegmentálós bilit én borítottam ki, 2 hónap alatt 15 hibabejelentés, 13 szererlőfogadás, utána újra bejelentés. Egy szerelő mondta meg a tuti, hogy este 8-kor a 120-as netem 10Mbit lefelé, és ez így is marad, míg nem szegmentálnak, mert 90%-on van az ág kihasználtsága. Megmutatta, hogy tudom átállítani alacsonyabb frekire a modemet, de itt ennyit tudott tenni összesen. Ez is több volt, mint amit mások mondtak, a szemebe hazudta, hogy ez teljesen rendben van, 30%-on megy, és minden jó. Csak azt nem mondta, hogy bele tud nézni a logba, 5 percenként mentve van minden, és este a 30% felugrik 90-re úgy, hogy a sebességem a tizede mint kellene...
    Jó 3 hétre rá felhívott egy hölgyike, kérdezte mit tapasztalok, gondolom akart küldeni a kellemetlenségre való tekintettel egy t-home-os golyóstollat, aztán 15 percen keresztül meséltem neki a sztorit, végül kaptam kéthavi díj jóváírást, és a netet is rendbeszedték- Kopp- jopp..

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák