Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    hi!

    (t-mobilba is beírtam korábban, mert nem találtama vezetékes topic-ot...)

    esetleírás:

    az előfizetés egy barátomé, aki egy idős néni, és mindent én intézek neki. az ő asztali telefonján működik a hívószámkijelzés. de amikor ő bárkit hív, (pl. engem), rejtett a szám.

    az online felületen, az előfizetés testreszabásánál van ugye hívószámkijelzés opció, aktív is, de az ugye a bejövőkre vonatkozik. (ez az opció aktív volt idáig is.)

    elmentem a számláját befizetni. árkád, üszolg, nő.
    jelszót is tudtam. az ügyintéző a jelszót sem kérte, megértette a problémát.
    azt állította, hogy ez csak az összhang csomag aktiválásával lehetséges, amit ő meg is tehet.
    rákérdeztem, hogy ugye semmi változás, + szolgáltatást nem aktíválnak, csak az eredmény az lesz, hogy a kijelzés mindkét irányban aktív lesz.? igen, ő csak azt aktiválta, de 1-2 nap is lehet, mire működik. hát pesze...
    ez volt 01.28. hétfőn.

    eljött a vasárnap dél. látom, hogy egymás után 3 rejtett számú hívás. ilyenkor nyomozás, melyik kedves "rejtőzködő" nyugdíjas volt.
    eljutottam a nénihez. hívom, 4-5. csörgés után bekapcsolt a hangposta. majdnem felrobbantam.
    nem vette fel, mert már elvitték a kórházba, mint utólag kiderült.

    összerakva a lényeg: a hívott félnél való hívószámkijelzést nem aktiválták, de lett hangposta, hívásvárakoztatás, hívásátirányítás, 3 résztvevős konferencia. az hab a tortán, hogy a 4-5 csörgésig, amikor a hangposta kapcsol, oda sem érne a telefonig...

    felmentem az onlie felületre, most kikapcsoltam, (azaz így lemondás alatt státuszba került), ez a sok sz*, amit aktiváltak. a hívószámkijelzést hagytam. ami régen is volt. de ugye ez nem az az irányú, amit szeretnénk.

    ***

    most hogyan tovább? :F :R

    mielőtt bemegyek asztaltverni, azelőtt nála megnézem, (holnap jön ki a kórházból, így nincs a szobájában senki, aki felhívna), hogy véletlenül nem "kapcsolódott"-e be a kijelzés, de mivel vasárnap délben nem volt még aktív, és a nem kért hangposta meg lett, így gyanítom, hogy nem...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák