Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    veterán

    Nos a múltkoriban írtam a szomszédomról a #136612 ban. Nos fejlemény van az ügyben. Levelet kapott amiben a Telekom közölte, hogy a kért 1000/25 Internet nem kivitelezhető, illetve konkrétan semmilyen koaxos net nem kivitelezhető nála. Nos ő kb még 8-10 méter koaxal lakik messzebb a saroktól mint én, nekem kivitelezhető volt, neki meg nem?
    Ha jól meggondolom nálam is a harmadik csapat tudta megoldani. Az első kettő ide sétált 2 dobozzal majd felnézett, és közölte itt nincs kábel. ;] A harmadik csapatnál volt kábeldob meg létra meg minden ami kellett.
    Vagy van valami méter korlát amit az oszloptól elvezetett koaxnál figyelembe kell venni. A köztes dolgokat most nem figyelve, hogy a sarokház tetejére ráfeszítve (tulaj írásban engedélyezte), nálunk a kapunál lévő 6 méteres oszlopra engedélyezve a rákötés. Ha van valaki vállalkozó Hálépes akkor össze tudom hozni a szomszéddal.

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák