Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snyper990

    őstag

    válasz #46824192 #135049 üzenetére

    És elképzelésed szerint hogyan tudná a router elérni a netet a jelenlegi HGW megkerülésével, ha nem bridge móddal? Mert ha az firmware hibás, akkor csinálhatsz bármit a saját routereddel mögötte, alapvető logika alapján a HGW-n fog fennakadni minden, ami annak a hibásan működő funkcióival kapcsolatos. (Erre utaltam, mikor azt írtam, hogy "máshonnan közelítve" tetted fel ugyanazt a kérdést, mivel neked a leírás alapján bridge módra van szükséged, vagy tényleg egy másik típusú HGW-re. De azért azt remélem érzed, hogy nem az általános felhasználás része ki-bekapcsolgatni az UPnP-t... Igen, jobb lenne, ha úgy működne, viszont a szolgáltató kínál rá megoldást, ami az előfizetők 99%-ának tökéletesen megfelel...)
    Vagy megtaláltad a világ egyetlen, koax csatlakozóval és HGW funkcionalitással felvértezett TL-WR1043ND-jét, vagy elfelejtetted végiggondolni a dolgot, mielőtt kérdeztél...
    Nem fogok a továbbiakban semmilyen magyarázattal "fáradni" számodra. Én vagyok a hülye, hogy megpróbáltam segíteni annak tudatában, hogy van, akin nem lehet

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák