Hirdetés

Aktív témák

  • hanolfe

    tag

    válasz jp2 #3776 üzenetére

    A tegnap resetelés óta nekem sincs ott az a piros lemez ikon. 3 napja van IPTV itthon, az első két napban ott virított. Aztán tegnap behalt a rendszer, nem volt hajlandó felvenni semmit, gondoltam kikapcsolom hátul, egy újraindítás hátha segít. Na ezt hamar megbántam, mert a képernyőn 3 kör, kijelzőn 'INDÍTÁS' felirat és ennyi, nem csinált semmit. Gyorsan rákerestem a fórumban, hogy ilyenkor mi a teendő. Megtaláltam a resetelést, de nem volt számomra egyértelmű, hogy most nekem kell egymás után 4x ki- és bekapcsolni, vagy a gép megcsinálja maga. Kikapcsoltam még 1x hátul, majd be, de nem segített. Ezután az előlapon a bekapcsoló gombot nyomtam hosszan, ekkor elkezdett letölteni valamit, hol 1, hol 2 fogaskereket láttam, már nem is tudom hányszor indult újra, de végül megjelent a T-Home felirat és felállt a rendszer.

    Valaki leírná, hogy pontosan hogy kell elvégezni a resetelés folyamatát? Csak hogy legközelebb ne szenvedjek ennyit.

    Egyébként webrádió hallgatásakor nekem is vibrál a tévé.

    Ja és még egy olyan kérdésem van, hogy ha beállítok egy felvételt, akkor bekapcsolva kell hagyni az STB-t vagy nyugodtan kikapcsolhatom?

Aktív témák