Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz lajtika #5059 üzenetére

    Hali!

    Nem tudom milyen gép az ami monitorral együtt kijön 100wattból, ám legyen.
    Jó lenne tudni hogy meddig kellene még menni a masinának áramszünetkor.
    Azaz befejezed a játékban egy adott fejezetet, vagy ha csipog automatik kapcsolod ki.

    Ha játszanál tovább, akkor a határ csillagos ég, de ha azonnali az eseménytől számított 5percen belüli kikapcsolásra mész, akkor elég 200wattra méretezni az UPS-t...

    Áramfogyasztást befolyásolja a szünetmentes topológiája, tudtommal egy line interactive UPS többet fogyaszt, mint egy standby UPS, cserébe az interaktív kifinomultabb védelmet nyújt és kevesebbet nyúl aksihoz, mint a standby de ő cserébe kevesebbet eszik.

    Lényeges a hullámforma, nem tudom van e még tisztán négyszögjeles UPS, azok gyakran standby típusúak, gyakori a kváziszinuszos, ekkor lépésenként követi le a szinuszhullámot, akkumulátoros üzemnél.

    Valódi szinuszjelet adók is léteznek csak egy kicsit hardcore ársávban, otthonra bőven jó a kváziszinusz.

    Nagyon lényeges még hogy mennyi évig tart benne az aksi, valahol hallottam lehet hogy itt, hogy a szinuszjelet adókban tart a legkevésbé, mivel a legkevesebbet használja azt, kvázinál más tészta, ott ha interaktív akkor kevesebb, ha standby ups-ről van szó akkor tovább tart az élete, de majd valaki javít ha nem így van.

    üdv!

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák