Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justflash

    tag

    Na a királyi posta elmegy a f@szba most már végleg.

    Megjöttek ma kínából a motyóim, öröm boldogság. Mondjuk annyi idő alatt értek ide BP-ről, mint Kínából BP-re, de az mindegy.

    Értesítő bedobva, postás nem csöngetett, pedig szokott, mondom tuti nem kézbesítik, mert levélkémt adták fel, de nagyobb, mint a szabvány, plusz a kínaiakat amúgy sem szokták kihozni.

    Postára beballagtam, néninek odaadtam a cetlit, nyitja a szekrényt, 3m-ről látom a nevemet a csomagon, örülök.

    Erre a néninél zár az áramkör:

    -De hát ez MAI értesítő, ez nem lehet itt!

    Mondom neki, hogy csókolom, innen látom s nevem, itt lesz az. Ezt már nem tudta értelmezni, mivel nem lehet ott, menjek vissza holnap, ne mondjam meg neki, ő itt dolgozik 20 éve, meg amúgyis neki hiszek, vagy a szememnek. Főnökét nem hívja oda, kollégának nem szól, ha így beszélek vele (akkor még nem küldtem el a qrva anyjába, később sajnos igen) hívja a biztonsági őrt (WTF). Kb 5 percig vitatkoztam vele, aztán a saját testi épségem érdekében (átnyúlok érte a plexin és addig ütöm amíg mozog, aztán kezelgetik a seggem a sitten) inkább otthagytam. Visszamegyek holnap...

    Legközelebb pedig DHL, aztán fizetem a vámot, megint lett pár ősz hajszálam.

    Szánalmas, hogy 5 alkalomból 4x veszekednem kell mert dilettáns agytalan emberek végeznek olyan munkát amire alkalmatlanok...

    [ Szerkesztve ]

    mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

Új hozzászólás Aktív témák