Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pilóta

    nagyúr

    válasz Jinxb1rd #90977 üzenetére

    Fedettpályás vízisakkon kívül bármit csinálsz, az zavarni fog másokat.
    A sárkányrepülés egy szabadidő-sport tevékenység, vannak, akik szeretik, jó dolog, rendes emberek csinálják, nem akarnak ártani senkinek. Én például sose repülök motorossal, sose vonzott, én gyalogsárkánnyal repültem, sajnos mostanában nincs rá időm a munka mellett, de a motorosnak is megvan a szépsége, miért ne tegye, aki szereti. Engem például nem zavar, ha valaki szeret pingpongozni, pedig rohadt idegesítő a pattogás hangja, éppezért nem megyek olyan közel, hogy halljam, és mindenki örül, win-win szitu :D
    De a Zsombói példánál maradva, azon a területen repkedve, ha nem lenne a politikai hangulatkeltés, akkor Gergello barátunk talán évekig észre sem vette volna, hogy ott repülnek, mert igazából semmilyen hátránya nem származna belőle, legalábbis hallani biztos nem hallotta volna őket (mint ahogy nem hallotta az elmúlt 30 évben sem, ahogy többszázszor elrepültek arra a forráskútiak, mivel nem repülnek be a házak fölé, mert konkrétan nem is szabad, tökre túl van szabályozva, mint állat), dehát dögöljön meg a szomszéd tehene is ugye, ha neki nem jó, nehogy már másnak az legyen. Sokan vannak így ezzel sajnos bármivel kapcsolatban...

    [ Szerkesztve ]

    Aki él és nem boldog, az téved!

Új hozzászólás Aktív témák