Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mongi

    senior tag

    Mai agymenés:

    "Öltönyös-nyakkendős-drágakabátos" figura beviharzik az üzletbe, kezében egy laptop táskával.
    Kérdezem mit szeretne, elővesz egy emachines netbunkót, halál koszosan. :Y
    Na mondom magamnak, elő a vegyvédelmi cuccot.

    Problem az elmondása szerint:
    -A betűk kicsik a féjszbúkon és összement a képernyő, kilóg róla a féjsz

    Gép bekapcs, első szemöldök húzás:
    -A Szisztem wingyóz ixpéj de 3 változatban ,az első a jó fiatalember!
    -orrom alatt mormogva: bazze...

    Nagy nehezen feláll a szerencsétlen XP professional, jön a homlokráncolás:
    - ASK toolbar, Babilon toolbar, SweetIM + toolbar, PC tweakerek, win optimizer pro, ...stb, nem is sorolnám fel mind de vagy 60-70 alkalmazás a háttérben. :C

    Fő problem csak ekkor derült ki igazán:
    a display egyszer csak átment tejfehérbe, némi vibrálással, csíkozással. :Y (magamban:bazze miez?)

    Mondom az egybitesnek, hogy ez igen csak szervizes dolog, nem egyszerűen csak beállítási gond.
    Így nem vállalom a szoftveres cuccolást, mert hibás gépet nem veszek át, csak javításra (ugyanis megszívtam már így,hogy nálam adta be végleg a kulcsot, soha többet nem lesz ilyen :((( )

    Faszi még 10-15 percig tobzódott, hogy márpedig csináljam meg neki, mit akarok én a monitorral, már régóta ilyen, csak kikapcsolja és utána jó, nem kell azt cserélni.Neki csak utazgatásra kell, mert van neki otthon 3 laptopja, meg a gyereknek, meg asszonynak is
    (na gondolom a kutya is azzal szarik nálatok, de viselkedni és kulturáltan gépet használni biztos nem tudsz :N )

    Mondom neki rendben, de én ehhez a géphez sajnos a fenti okok miatt nem nyúlok.

    Nagy nehezen felfogta, úgy beb@szta a netbunkóját a táskába bekapcsolva hogy öröm volt nézni, majd rá a töltőt is ugyanígy, majd a boltból köszönés nélkül kiviharzott és úgy bevágta az ajtót, hogy hullott a vakolat.
    Legalább kiderült mitől is ment el a display :C

    Búcsúzóul én is elmormogtam az orrom alatt egy " b...m...nyádat te bunkót" és visszamentem az értelmes és pénzt hozó tevékenységeket folytatni a szervizrészbe.

    .......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

Új hozzászólás Aktív témák