Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BAti77

    aktív tag

    Sungoo
    :DDD :B

    ktg3
    Kicsit kerülő úton, de a jószándék jegyében...gyakorlatilag új...ref.: 233.30.41.21.01.001

    Angelo69
    Köszönöm, a választást a heritage diver szeretetem adta... :)

    phranxinatra
    Köszi! Komoly tapasztalatokat még nem írnék, mert nem régen van nálam az óra. Számomra nagyon szép, a mostani Omega diver kínálatból a legszebb. A számlap egész mélyfekete tónusú, amibe a sandwitch kialakítás révén a sülyesztett indexek jól illenek. Ez egyfajta "rakott index" hatást kelt, de mégsem olyan, mint pl egy Panerai. A vintage indexfestést annak idején kritika érte, hogy nem az igazi...szerintem ez hülyeség, nem rosszabb mint más gyártónál és kiteljesíti az igazi heritage/vintage jelleget. A lume nem egy Seiko lámpa, viszont annál sokkal intenzívebben tartja hosszú távon a leolvashatóságot. A 41 mm-es méret számomra optimális. A tokforma a hasonló nagyságú SMP-hez mérten robosztusabb, a hátlap miatt kicsit magasabb. A lünetta nagyon kézre áll, 120 klikkes, precíz, pontos járással, holtjátéka nincs. A 21 mm-es szíjméret kicsit hátrány a szíjak terén, de áthidalható. A gyári fém szerintem ott van a szeren. Csavaros, így könnyen kézre állítható. A csat nagyon komoly, főleg a búvárhosszabítóval, ami miliméterenként állítható.

    Skimaster
    Kösz! Nem ment érte semmi, ez csak jött koronának a kis csoport élére. Egy másik viszont cserélődik még alsó szinten... :))
    Majd csinálok róla normálisabb képeket is, egyenlőre ennyi...




    Macyke82, 7s26c, Aske, ronin s8, resool
    Köszi mindenkinek! :B

    "Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

Új hozzászólás Aktív témák