Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • excalibur36

    senior tag

    Szervusztok!

    Gondoltam megosztom veletek ami ma történt velem hantos Úrnál....
    Van egy Armida A7-s órám, amiben egy Seiko (SII) Caliber NH35A Werk található.
    Tudtommal ez megegyezik a 4R35 werkkel és a kettő csak annyiból különbözik egymástól, hogy a Seiko NH35A néven forgalmazza a 4R35-öt a tokozó cégeknek.
    ha nem így van osszátok meg velem az infókat.
    Nos az említett órát elvittem hantos Úrhoz egy beszabályozásra, ugyanis a gyári beállítással 8 sec.-t siet.
    Hantos Úr elvette, majd feltette a műszerre ami valóban jelezte az említett eltérést.
    Miután kinyitotta, közölte, hogy ő még ilyet nem látott és ez minden bizonnyal nem eredeti szerkezet, pedig kár, mert az óra nagyon szép... :Y
    Ezek után anélkül, hogy bármit is csinált volna vele vissza tette az alját és az órát a kezembe adva azt mondta, hogy ő ezzel nem kíván foglalkozni....
    Nem tudom mire vélni a dolgot, kicsit megdöbbenve távoztam az üzletéből.
    Ettől az esettől elkeseredve elvittem az órát a Seiko szervizbe, hogy ugyan nézzék már meg, hogy az órában lévő werk eredeti, vagy hamis és szabályozzák be.
    Nos a szervizben megállapították, hogy a Werk eredeti, nem hamisítvány, majd beszabályozták 0 eltérésre...
    A Werkről itt van egy kis infó:[link]

    [ Szerkesztve ]

    Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

Új hozzászólás Aktív témák