Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mouzrr

    őstag

    2006-os Swiftem eleg nehezen veszi be visszavaltasnal a kettes fokozatot, eroltetni kell az esetek tulnyomo tobbsegeben, neha pedig csak a dupla kuplungolas segit. Egyesbe mar nem is merem olyan nehezen veszi be, igy sokszor lassu araszolasnal meg kell allnom es ugy egyesbe tennem hogy tovabb tudjak haladni.

    Nagyon ritkan pedig ha kb 5 kmph-val gurulok, vajsiman beveszi az elso fokozatot.

    ez az elso kocsim es meg csak 3-4k km van vele, ez normalis lehet ennel vagy fel kene ujitani a valtojat?

    4-esbol harmasba vissza rendesen fogadja, nagyon ritkan elofordul ott is hogy nehezebben ugruk sebessegbe.

    Mivel van egy kis folyas a feltengelyszimmeringen, ugy is le kell szednetnem a valtot, es kuplung is cserelve lenne.

    Mivel nincs tul sok tapasztalatom ilyen valtoval (es csak egy masik manualis autot vezettem eddig), nem tudom hogy erdemes-e penzt kolteni ra ilyen allapotban. Ti mit gondoltok?

    Ui.: a hatramenetet is eleg nehezen kapja el, kb csak felig megy neha, van, hogy harmadjara sikerul. :(170k km van lassan az autoban, azonban pasztanyomok alapjak a valtohoz mar valamikor hozzanyulhattak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák