Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PNP

    őstag

    válasz dethroner #54806 üzenetére

    Amúgy Budapest? Az enyémbe úgy beletolatott egy nő, hogy kipattant a helyéről a lökhárító, persze karcos is lett. Szerencsére ott volt tanú (névvel) úgyhogy kb. fél év után lett belőle némi pénz, de a két éves kocsin kb. 20 különböző kisebb sérülés van, főleg ajtónyitások. Azt tudjuk, hogy szar a Swift fényezése, de gondolom a lemez is extra vékony, mert abnormális, hogy szinte hetente új sérülés keletkezik rajta. Iszonyatosan vigyázok rá, sehol nem húztam meg, a felnin sincs egyetlen karcolás, mások meg minden lelkiismereti probléma nélkül összebasszák (az említett nő még akkor is letagadta, amikor a rendőr hívta fel előttem, hogy vissza kellene jönnie a helyszínre, arra hivatkozva, hogy ő eleve nem is ment ki a lakásból, mert covid karanténban van. Volt szemtanú és kamera felvétel, rendőri intézkedés, ő mindent tagadott, nem kooperált, és a végén megúszta egy figyelmeztetéssel. Nyugdíjas orvosról van szó egyébként, nyilván ő más morális/jogi megítélés alá esik, ha letagad egy károkozást, mint te vagy én.)

Új hozzászólás Aktív témák