Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz focvis #44213 üzenetére

    A 8500 reális ár, én 2012-ben a corollára is annyiért vettem a 14"-osat és máig meg vannak, igaz némi rozsda megjelent már, de mosogatom minden cserénél őket, a pincébe már tisztán szilikonozva mennek le nyárra. Csak furcsáltam hogy itt látlak, amikor tudom hogy Volvo-d van. :D

    @Tigerclaw és FollowThe ORI: Igazatok is van meg nem is és ennek bizony több oka is van:
    1. Honnan a csudából nyerünk annyi energiát, ami nekünk (magyaroknak akik a budira is V8-al akarunk menni hogy tudjáklássákhallják hogy VAN) elég lenne? Ha az egész országot napelemmel borítod (szintén van ökológiai lábnyoma nem is kicsi) akkor sem lenne elég.
    2. Mivel hazánk egy medencében fekszik, így kérdem én honnan folyna le a víz és hova? Annak nincsen ökológiai lábnyoma, vagy az élővilágra hatása? Dehogynincsen...
    3. Persze hogy lehetne tölteni, de annak is ára van, nem lesz örökké ingyen a töltése, plusz radikális változások kellenének hozzá mind a MAVIR mind más hatóságok fejeiben és üzletpolitikájában a lakossági felhasználásról nem is beszélve....
    4. A plug-in hibrid jó dolog, csak nem ez a megoldás, a technológia létezik 50éve és még mindig nem ez terjedt el. (most az összeesküvés elméleteket és a világpolitikát hanyagoljuk, mert az csak megbonyolítja a dolgokat)

    Értitek mire gondolok?
    Sajnos a jó megoldás nem ennyire fekete és fehér, inkább más, új utakat kellene keresni, mert a meglévőkkel csak egy saját farkába harapó kígyót kapunk.

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák