Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Piftuka #95619 üzenetére

    Ha nem vág földhöz az ára, érdemes kipróbálni... én picit próbálgattam eddig, mert énis nemrég vettem, és ugyan jó ötlet a tapipados egér/nézelődés (meg persze rá is kell érezni)... de nem olyan kifinomult, mint a PS4 vagy XBOX joypados... és mivel a ABXY gombokat is felcserélték ezzel, néha azok is szokatlanul nem esnek kézre vagy vica versa a tapipad...

    Szerintem akár a boxos akár a ps kontroller jobb alapból, valahogy jobban kézreesik és könnyebb ráérezni is... de megszokás kérdése is, ha jól beállítod és megszokod a steam kontroller is jónak tűnik. Legalábbis én látok benne még rációt, és nem fogom feladni.
    Nekem van mindhárom mostmár így majd egy év múlva sokkal több tapasztalattal talán kiderül számomra is beválik e mégis.

    Pl bohóckodtam tegnap Dying Light-ban vele, és nem tragikus, de tény, hogy a konzolosokkal jobban ment a nézelődés célra tartás. :)

    Egyébként sokat nem spórolnál a több példánnyal sem, mert minden cuccra külön szállítást számolnak... 14-15 EUR alap díj aztán meg még majdnem 4-5 EUR minden további tétel.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák