Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    Sziasztok !

    Ma újra raktam a steamet és be is jelentkeztem (kb 1 hónapja voltam utoljára belépve) és egy olyan steam üzenet fogadott , hogy "a fiókot a tulajdonosa zárolta". Na már most én biztos nem zároltam le! Más meg nem tudta a jelszavat sőt még az e-mailomat se szóval más se nagyon lehetett (hacsak nem feltörték de hát akkor nem csak zárolták volna).
    Most a kérdésem az az lenne , hogy akkor ez mégis hogy zárolódott ?
    Ugye most nem nagyon tudok vásárolni , meg VAC-os játékokon játszani :\ (Vásárlást már próbáltam!)

    Az addig oké , hogy írni kell a supportnak , fogok is írni nekik ,hogy oldják fel de utána szeretném az e-mailomat megváltoztatni. Erre van valami lehetőség ? Mert én nem találtam :\
    E-mailomat se törhették fel mert nem látok arra utaló jeleket , be tudok mindenhova lépni szépen !

    Illetve ha a steam supportnak én egy már meglévő cs: source (régiről) dobozos cd kulcsot elküldök akkor az elég bizonyíték nekik ,hogy enyém az account és feloldják ?

    Szerk.:
    Esetleg arra tudok gondolni , hogy magát zárolhatta !
    No , meg a chaten online se tudok lenni , amint berakom ,hogy online vissza dob , hogy a barátaid offline fognak látni engem .. :\

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák