Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajtokarpi

    senior tag

    válasz Mate #60211 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm az érdeklődésedet! Nos elég faramuci helyzet történt velem. Egy yahoo-s e-mail címre van regisztrálva a steam accom, amit kilenc évvel ezelőtt hoztam létre (mármint az e-mailt). Soha semmilyen problémám nem volt a yahoo-s mailel ezidáig. Beszerettem volna lépni a steam-be, guard kódot elküldte a mail címemre. Username, pass kitölt, majd bejelentkezés, és itt arcomba vágott egy biztonsági kérdést, amire nem tudom a választ (nem is emlékszem, hogy kitöltöttem volna ilyet), így kilenc év távlatából. Így nem tudom megnézni a guard kódomat, és nem tudok belépni a steam fiókomba. Tegnap írtam a problémámról levelet a steamnek, kértem, hogy változtassák meg az e-mail címemet. Annyi a mázlim, hogy levelező rendszert használok (itt az volt a gyanús, hogy nem érkezett meg rá a válaszlevél, ezért mentem fel a yahoo oldalára), és a régi e-mailek ezen keresztül megvannak, így csatolni tudtam egy hivatalos számlát a vásárlásomról. Amúgy évekre visszamenőleg megvannak ezek a számlák. Hihetetlen, de ez egy dominó effektus, ami lezajlik, ugyanis hetek óta át szerettem volna regisztrálni egy normális címre a fiókomat (hogy miért nem tettem meg?, mert ... voltam). Ha ez nem lenne elég, a telefonomon is fent volt a steam, de azt múlt héten újrahúztam, bár nem tudom, hogy azon keresztül tudtam-e volna e-mail cím változást eszközölni. Röviden tömören ennyi. Most próbálok nem idegeskedni, és bízom a steam-ben, na meg a jószerencsében, hogy visszakapom a fiókomat.

    Köszönöm

    [ Szerkesztve ]

    battletag: bossi#2666

Új hozzászólás Aktív témák