Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz Иван #29785 üzenetére

    Ezeket az adatokat mindenképpen jegyzed meg a vásárlással kapcsolatban:
    * kártya típusa (Visa/MasterCard)
    * a kártyán lévő teljes név
    * a kártya számának utolsó 4 számjegye

    Meg persze add meg, hogy melyik volt az a játék, amit így vásároltál és mikor történt a vásárlás!

    >Ha giftbe veszem meg, attól még ugyanúgy kapok róla számlát
    >és igazolásra jó lesz?

    Persze, hogy jó lesz, a fenti adatokkal együtt! Teljesen mindegy, hogy gift vagy saját részre történt a vásárlás.

    Egyszerűen az kell nekik, hogy be tudják azonosítani, hogy ki vásárolt. A legtöbb fizetési mód olyan a Steam-en, hogy így vagy úgy bankszámlához kötődik. Bankszámla nyitáshoz pedig mindig meg kell jelenni személyesen a bankban, ahol ellenőrzik a személyazonosságod.

    Amíg betartod a szabályokat addig nem lesz belőle bajod. A trükközőket, és utána nem együttműködőket meg igyekeznek kidobni.

    >Mert akkor 100ft-ot bőven megér

    Ez is túl sok! A 0,24 EUR az jelenleg kicsit kevesebb, mint 70 HUF! :)

    >meg fel is avatom az új kártyám).

    Ha több Steam fiókod is van, akkor ügyelj rá, hogy ne használd ugyanezt a kártyát 2-nél több fióknál! A 3. fióknál már nem fognak engedni vásárolni (ha jól emlékszem egyik fiókon sem), amíg nem ellenőrzik a személyazonosságod.

    >Amúgy igen, azonnal felhasználtam őket

    Szerintem csak azokat érdemes felhasználni azonnal, amikkel azonnal játszik is az ember. Én év eleje óta már kizárólag csak Inventory-ba vásárolok. Ha megbánom a vásárlást vagy szükségem a játékra, akkor innen el tudom cserélni SteamTrades-en keresztül. Vagy el tudom ajándékozni a barátaimnak. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák