Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kassadin #28370 üzenetére

    Nem mondtam,hogy nehéz:) csak hogy kitanulósan megy és kész.Pont ez a baj,ahogy írod,csapat és ismeret nélkül kuka.Viszont úgy meg a lényeg veszik el,mert vagy csapatban alázod a "noobokat",vagy bele kell folyni túlságosan.
    Viszont a legtöbb játékban az ember felmegy a netre,beleviheti az egyéniségét(felszerelés,fegyver),és egyedül is megtalálja a maga szórakozását,még ilyenben is,mint a BF3,ami azért eléggé csapatmóka.Csakhát ott sz@r a csapat,nekiállok sniperezni,vagy támasztgatom fel a noobokat a csapatból medikkel,ha már halnak,pont legyen belőle,ha sokan csak ülnek és tolják a skulót a semmibe,hát adok nekik lőszert,az is pont :)
    De ebben nincs semmi ilyen.Ha a csapatból 1 embert legyaknak,a létszámfölény már viszi a többit,BÁRMIT csinál.Tipikusan profiknál az 1 rossz mozdulat,rossz szerkó-> halál kombó.
    De mindenki maga tudja,azértis írtam le,hogyan is lett keyem nekem is,hogy hogyha valakit tényleg érdekel,tudja,hogy akármilyen survey ellenére sültgalambvárás van.Engem is érdekelt,néztem róla videókat,ingyé' vót',de akkor se tolom,kipróbáltam,ennyi,leírtam a tapasztalatokat.Persze azért bátorítok mindenkit,próbálja ki,nem kerül semmibe.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák