Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz wjbhbdux #106761 üzenetére

    Ok, akkor szépen sorban:
    Attól hogy 20 éves a platform, még az accountom nem feltétlen: irreleváns infó
    Az hogy mikortól indult a mai fiókok rendszer megint: irreleváns infó
    Feltételezett este nem történt, és a feltételezett account számból már látszik hogy ide is a semmiért került a hsz-em, amiben a második sor és mondat, hogy Volt egy accountom, külön emaillel.
    Az, hogy neked milyen régóta van accountod az szintúgy irreleváns infó. Az meg végképp, hogy te mennyire bízol magadban.

    De akkor ennek örömére egy szintén külön emailen, már meglévő, egyéb tesztelgetés végett létrejött fiók mellé, megnéztem, hogy tudok-e újabb fiókot regelni... Ok tudok.
    Akkor evégett regelek egy teljesen új emailcímet, arra létrehozok egy teljesen új steam fiókot, hagyom érni egy napot, majd törölttem a másik frissel egyetemben, és 31-2 nap elteltével megnézem, hogy van-e tapasztalható különbség.

    A megnemértettségből adódó bocsánatkéréseket meg majd akkor rendezzük :DDD

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák