Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PoeDameron

    aktív tag

    válasz KO2 #37247 üzenetére

    Igen, nyilván, csak szerintem ezekbe a hajókba még bele se kezdtek, magyarán nem tudom hogy az SQ42-ben egyáltalán lesz-e belőlük olyan amit be is lehet járni. Persze nem ezen fog múlni az SQ 42, mert egyrészt az idrishez fogható hajót sem csináltak még soha korábban, másrészt meg meg lehet oldani egy kampányban, hogy ezek a nagyobb hajók is ott legyenek, csak legfeljebb nem lehet majd landolni rájuk, viszont monumentális csatákhoz tökéletesek lesznek ahogy ott csorognak az égen és lövik az ellenséget, illetve a bengálból meg szállnak fel a vadász századok. És akkor mindez még a legrosszabb forgatókönyv, mert azért reménykedek egy olyan forgatókönyvben, hogy az idris csak az első állomáshelye lesz a főszereplőnek, hiszen az idrisen nincsenek vadászgép századok, tehát a főszereplőnek valahogy egy hordozóra kell átkerülnie hogy csapatban tudjon pilótáskodni. Tehát én azért abban bízom, hogy az idris lesz az első munkahely, ahol kitanuljuk a pilótáskodást, aztán jön egy csata amiben szétlövik alólunk, és akkor átkerülhetünk egy bengalra. Csak ehhez majd kelleni fog egy bengal. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák