Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz BOGO07 #19472 üzenetére

    Javaslom nézd meg a mostani 10FTCM 5. kérdését. Én csak ennyit tudok erről, amit most hallottam.
    Tippem szerint ez annyit jelent, hogy a Freelancer többet fog keresni, mint amennyit a raktere enged következtetni. A helyedben akkor választanám a freelancert, ha kalandosabb utakat akarok bejárni, és ki tudja, így a rövidítőkön át, és kihasználva a frici előnyeit a Taurussal szemben, mint valószínűleg gyorsabb lesz a 2 TR5-ös hajtóművel, de harmad akkora súllyal, mint a Taurus 4 hajtóművel. Ha megnézed nem lesz jobban felfegyverezve, a helyek ugyanazok az alap fircinél, de a Taurunak minden fegyvere nagyobb. Viszont a Freelancer kisebb energiajellel könnyebben elbújhat.
    Én azért vettem Taurust, mert első körben biztonságos területen szeretnék kereskedni nagy mennyiségben, hogy legyen egy fix bevételi forrásom, amivel támogatom a lowsec akcióimat. Ha a sűrűjébe készülsz, és egyedül játszanál akkor a frici tűnik jó választásnak. A Taurussal nem mennék kíséret nélkül oda, ahova lehet a Freelancerrel már igen.

Új hozzászólás Aktív témák