Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mattyokar

    tag

    válasz Drenadar #26081 üzenetére

    (#26081) Drenadar - nekem megmaradt a bérelt fegyver. Gladiusra az Omnisky iii. AC-ban ment. Csak az AC menü mindig visszaugrik az Avengeremre, émmeg elfelejtek átkapcsolni másra.

    Repülés - sokáig fura érzésem volt, amikor SC-vel kapcsolatban ezt a szót használta valaki. Űrben ugye nem kell előre haladnod ahhoz, hogy termelj elég felhajtóerőt a gravitáció legyőzéséhez.
    Talán a lebegés lenne jó szó rá, de fölösleges váltani.Nekem nem fura az SC-ben a hajók repülése. Kap egy kis gázfröccsöt, azzal elindul egy irányba, majd az oldalsó/első/hátsó stb thrusterekkel manőverezik úgy, hogy természetesen az előző lendület még viszi egy darabig.
    A végsebesség ami mesterséges, de hát az kell a mindenféle játékelem miatt.

    Ami engem zavar, az az, hogy SC-univerzumban 500 év múlva se jutnak el odáig, hogy olyan kabintetőt/sisakellenzőt készítsenek, amit nem vakítanak el a külső fények :D

    #26078) Menthirist - "I'm a professional, I'm married to a professional ..."
    ahha, professional micsoda? :D
    Bocs, nem olvastam el a teljes interjút, de így, szövegkörnyezetéből kiragadva olyan, mintha azt mondaná: aki kevesebbet keres, az nem professional (profi? szakember?).

    [ Szerkesztve ]

    Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

Új hozzászólás Aktív témák