Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Prémium külsőt kaphat a Motorola Moto G85 5G

    ma A 300 eurós ár mellé kifejezetten igényes megjelenés társulhat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz GypsFulvus2 #10363 üzenetére

    Szerintem az x52 szoftverével mindent testre lehet szabni...jelenleg csak az szabhat határt, hogy összességében kevés funkció van, amit érdemes a billentyűzetről kipakolni a joyra, hiszen mint az irányítás hiányosságainál már felmerült, totálisan fölöslegesek rajta d-padok, hiszen pl. oldalazni sem lehet normál üzemben...
    De a szoftverével bármelyik billentyűt rá lehet bindelni már most is bármelyik gombjára.

    Apropó, a targetolásnál csak nekem van az, hogy az első hajót ugyan befogja az R billentyűvel, de utána esze ágában sincs végigléptetni rajtuk, ha esetleg szeretném rögtön a legerősebb elérhető ellenfélig eltekerni a befogást ott a wave 8 utántól kezdve???

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák