Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibbike01

    őstag

    válasz Sys85 #10945 üzenetére

    Neked T650 van? Szereted? :)
    Egy LG A8 Oled-re kötném rá, tudom majd a TV távirányítójával vezérelni?

  • Kroni1

    veterán

    válasz Sys85 #10945 üzenetére

    +BaLee:

    Köszi nektek, már kezdem érteni. Nem egyszerű a dolog, nem is sejtettem, hogy ha egy tv nem tud mondjuk DTS-t akkor azt HDMI-n passthrough-olni se tudja. Egy ideje csak Philips tévéket veszek, amik elvileg tudják a DTS hangokat is, ugyh nem is jutott eszembe h ezzel gond lehet.. Mivel a tévém androidos nincs külön mediaplayerem se, erről nézem Netflixen vagy Plex-en a filmeket, a tv-ből megy a a soundbarhoz egy kábel HDMI ARC-on és kész, eddig mindent átvitt, Atmos hangsávot külön ki is jelzi.

    Amúgy mivel régóta gondolkoztam egy olyan jobb minőségű eszközön amire lehet streamelni, BT, Chromecast és Google Assistant hangvezérlést is tud, ezért úgy gondoltam egy kicsit drágább eszközt veszek, és végül egy LG SN9YG lett a befutó. A mélyei már most a bejáratás alatt is szépek (a 17cm drivernek köszönhetően nem is csoda), vissza is kellett vennem mert nagyon sok a mély a tévéhangszórók után.
    A meghallgatottak közül az egyik legjobbnak ez bizonyult a Denon 516 mellett, de az tudásban gyengébb lett volna, így végül az LG mellett döntöttem. Egyenlőre tesztfázis, remélem stabilan fog működni. Eddig szépen ki be kapcsol a tévével, tetszik hogy a hangvezérlés a tévétől eltérően kikapcsolt állapotban is működik, tehát ez egy Google Home eszközt teljesértékűen ki tud váltani, már ha valaki használ ilyesmit. A hangereje nem olyan brutális, de 35nm nappaliba pont elég nekem. 40-es hangerő a max, 16 körül megy nagyrészt, 20-25 felett csak akkor lesz sztem ha a gyerekek nem itthon alszanak! :)

Új hozzászólás Aktív témák