Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Miklós315 #65593 üzenetére

    Pont ez a jó benne, hogy nincs olyan primitív képregény adaptáció jelleggel szánkba rágva, hogy ki a jó és ki a gonosz.

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Miklós315 #65593 üzenetére

    Pont ez lesz az egész történet lényege és ezt remélem meg is tartják minél tovább, hogy nincs kit imádni és gyűlölni, mindenkinek igaza van. A Trónok harca tele volt morálisan szürke zónában helyezkedő szereplőkkel, amiért sokan dicsérték anno a sorozatot, de azért alapvetően voltak a jók és voltak a rosszak és egy idő után a morálisan szürkéknél is kiütközött, hogy ő most jó vagy rossz. Ha valaki figyelt a GoT-ban, akkor tudja, mi lesz ennek a sorozatnak a vége, többször is felhozták ezt az egész konfliktust meg bizonyos karakterek sorsát, így onnan is lehet tudni, hogy igazából egyik itt jelen lévő szereplő sem vonult be túl pozitívan a helyi történelemkönyvekbe, viszont egyikük sem egy rossz ember olyan értelemben, mint mondjuk az Őrült Király vagy aztán Cersei és Joffrey, de nem is tartják őket olyan nagyra, mint mondjuk Robert Baratheont vagy Ned Starkot az "árulása" előtt.

    Az mondjuk tuti, hogy több a filler jelenet, mint vártam volna, viszont ezerszer inkább ilyen beszélgetős filler legyen egy fantasy sorozatban, mint eltorzult arcú Galadriel lovaglás közben lassítva, bár ez egyéni preferencia szerintem. Illetve ami nekem nem tetszik, hogy néhány karakter kicsit túlságosan is archetipikus, pl. ez a Larys Strongnál is azt érezni, hogy azért ilyen körmondatokban beszélő tenyérbemászó féregfajta, mert az ilyen karakternek ilyennek kell lennie. :D

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák