Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VágniValó

    addikt

    válasz Aventador91 #65585 üzenetére

    Nem mertem eddig írni, egy ilyen kommentet vártam. A Dahmer sorozat valójában 5. résszel véget ér, utána "you will be heared" meg "im outraged" meg "neglected black neighbourhood". Minden bűn elkerülhető lett volna, ha hallgatnak a fekete nőre, aki a való életben rohadtul nem ez volt, még csak nem is a szomszédja. :N

    A 6. résznél csak simán öklendeztem, a 7. részt végigokádtam (Dahmer már szinte jó ha 2 percet szerepel) és a 8. rész volt a töréspont, leszálltam konkrétan a szobabicikliről és kinyomtam nem tudom hány perc után, rájöttem hogy inkább újranézem az In Bruges c. filmet. Amitől falnak mentem gecc, az a (a spoiler mögött csak egy db pólóminta van) a kifakadó csaj 100%black pólóban a trágyaló-teremben.

    és itt a vége számomra egy életre, VISZONT LÁNGOSRA NETFLIX. Amikor fognak egy rendkívül súlyos valódi történetet és azzal is ezt csinálják és ilyen mértékben, ott már engem a többi kitalált sorozat végképp nem érdekel.

    Ez volt a legnetflixebb netflix, amit a netflix valaha megnetflixezett. Nyugi, tudom hol kell kijelentkezni.

    "Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Új hozzászólás Aktív témák