Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VágniValó

    addikt

    válasz F34R #63657 üzenetére

    Megnézném én is a csatájukat. Remélem a jövőheti évadzáró nagyon oda fog szabni.

    k-adi & Bad Pritt: Na igen a temp V-s infó ha úgy tetszik megtöri ezt a 'sose győzzük le Homelandert' loop-ot, mostmár a csapatnak meg kell értenie hogy ha most nem győzik le, akkor nincs tovább, hiába XY fejlemény/fegyver/új behozott szereplő. Butcher és a csapata gyakorlatilag 19-re lapot húzott.

    Noir kapcsán: Én értem amit Bad Pritt mond és jogos következtetés arról, hogy Noir be lett árazva erőviszonyban, DE :)
    Noir-nak eszébe se volt visszaütni, nézzétek vissza az első saller után elugrott utána csak két kezét megadóan feltartva kapta az ívet csórikám. Majd amikor Nicaragua-ban segítséget és jóváhagyást kapott közösen elintézték. Továbbá: Mit is mondott? Ó igen, végre ő akar a főszereplő lenni! Miről szólt a rajzfilm figurák motivációs beszéde? Hogy hiába félsz, akkor is szembe nézel vele! Homelandert már elhagyta, most pedig azért volt vele szerintem ez a leülős epizód, hogy előrevetítsék, hogy mindkettő ellen felfogja venni a kesztyűt.

    Ezt gondolom, ha segget csináltam a számból vállalom :DDD

    "Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Új hozzászólás Aktív témák