Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Nézi valaki a Fargo-t?

    Most fejeztem be az első évadot, és azt hittem hogy ennyi, mivel teljesen kerek lett a sztori, és a valós cselekmény alap miatt azt hittem hogy vége. Nem mellesleg nagyon unalmas volt, az elején szépen feldobták a labdát aztán hagyták elpattogni.

    A rossz fiú egy érinthetetlen terminátor, sablonos unalmas dolog, a balfasz gyerek aki valami hatására megváltozik és nőfalő sikeres üzletember lesz..

    De a leginkább idegesítő az volt mikor vegasban odament az egyetlen emberhez aki tudta róla hogy juttassa börtönbe és provokálni kezdte... milyen motiváció alapján? Az a seggfej pedig miért végzett ki mindenkit a liftben, eldobva ezzel egy 100k vérdíjjat, csak azért hogy dumálhasson egy emberrel a múltjából

    Az érdekelne, hogy a köv évadok az elsőre alapulnak és van benne valami folytonosság vagy minden évad új sztori, és az első volt a legjobb a többi csak van hogy legyen?

    Köszönöm

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák