Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROEL

    csendes tag

    válasz NF #1550 üzenetére

    A védés ellenszerét szerintem nem kell leírni, mellesleg én sem írtam le.Megemlítetem valamit, de a mai világban ez közismert.
    Mellesleg én nem próbálom védeni a magyarításaimat, nincs is rá okom.Igazából ti megteszitek helyettem, mert a védelemnek nincs is más módja.Ezt köszönöm is nagyon szépen, hiszen akinek már megvan nem terjeszti, és ez a fontos!

    Vannak dolgok, amiket fontosnak tartotok és ez jól esik, bármilyennek is gondolsz!
    Szerintem mi nem próbáltunk mást, csak egyszerűbbé tenni pár igen bonyolult program használatát azok számára, akik esetleg angolból teljesen bénák.Hogy volt e sikere, ez kétséges, mert a negatív visszajelzés ugyanolyan jellemzően jelen volt, mint a pozitív.Persze a negatív olyan emberektől, akik még soha nem használták!

    Ami a ''nagyüzemet'' illeti, jó ha tudod, hátha szükséged lesz rá! A progikban igazad van mindenki kapálkasson a maga kertjében, nem is ezért írtam.Csak kiakadtam.
    Az pedig, hogy te is szeretnél védeni valamit, nos itt írom, nem máshol.Nem tudod megvédeni a DVD Videodat a másolástól!!!! KÉPTELENSÉG

    DVD Architect 4.0 HUI és Vegas 7 HUI : http://www.roel-film-productions.eu

Új hozzászólás Aktív témák