Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • videos

    csendes tag

    válasz jhony777 #1534 üzenetére

    Helló! :
    Mikor csináltál töredezetségmentesítést.Az akadozásnak sok oka lehet.Többek közöt a sok töredezett fájl is.Lehet pl. a kábel is.Egyszer én így jártam,hogy nem tudtam mire válni az akadozást míg végül vettem egy új kábelt és egyből tökéletes lett.Ugyanis nekem állandóan be van dugva és gondolom, hogy a sok hajlitgatásnál megtört.
    Nekem is lenne egy problémám.Aki tudja a megoldást szivesen veszem.Mostanában idegesít,hogy amit másnak csináltam nem hozzám jön vissza, hogy csináljak neki másolatot.Nem magának egy biztonsági másolatot,mert az természetes lenne,hanem másoknak másolgatja.Ezért gondoltam,hogy a DVD írásnál bekapcsolom a macrovision és a Css másolásvédelmet.Tudom erra azt mondjátok, hogy nincs értelme, mert úgyis feltörhető.Azt is tudom,de abban is biztos vagyok, hogy sok ember van aki,ha egyszerűen nem megy akkor nem keres más megoldást.Vagyis töbnyire ezt egyszerűen berakják a DVD lejátszójukba és átmásolják VHS-re,vagy ha a számítógépbe másolja másik DVD-re akkor töbnyire csak a Nérót ismerik.Akik tudják a megoldást azok többnyeri nem is kérnek meg, hogy csilnáljak nekik videót.A lényeg az, hogy hiába próbáltam az adobe encore és az ulead DVD workshop-al.Ha berakom a DVD lejátszóba simán letudom másolni és a Néró sem írja ki,hogy macrovision másolás védelem lenne.Viszont a számítógépen a WinDVD kiírja,de akkor miért nem aktivizálódik? :W

Új hozzászólás Aktív témák