Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz vlevi #38307 üzenetére

    Na, kellett még egy újra indítás, mert most meg semmilyen videót nem volt hajlandó lejátszani. Se youtube, se bonyodalmak, még azt sem, amit tegnap megnéztem...

  • blakey

    titán

    válasz vlevi #38307 üzenetére

    Ha a jelerősséggel gond lenne, kockásodna, szaggatna a kép ezerrel. - Nem mindig, azt nézd meg, hogy ugyanazon a MUX-on, frekvenciákon mely csatornák vannak és azokkal is próbáld ki, ugyanis előfordulhat, hogy zavar lép fel azon a frekvencián és csak akkor lesz használhatatlan ha épp működésbe lendülne a rögzítés. Nekem is voltak gondjaim amikor a sony bekerült a Panasonic helyére, egyes adóknál csak esténként néha szaggatott a kép, napközben meg hibátlan volt, napokig próbálgattam, tesztelgettem, kiderült, hogy a sony tunerje nagyon érzékeny és az antennához csatlakoztatott földhurok-leválasztó az alacsony frekvenciákon bizony bezavart és pl. én sem tudtam rögzíteni. Emlékeim szerint valamelyik Eurosport is "benne volt". Szóval ne legyél ennyire biztos abban, hogy minden hibátlan a tv-n kívül. Persze benne lehet, hogy hibás a tv-d, de nekem ilyet még soha nem csinált, 6-os droid van a tv-n.
    Nálam a YT is jól működik, most néztem egy videót. Másnál, más márkánál meg gond volt: [link]

    (#38308) onkelz
    Gondolom 5GHz-en csatlakozol és 48-nál magasabb csatornán, válassz 36-48 közötti csatornát és nem lesz gondod.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák