Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz pinnacle #42798 üzenetére

    Szinte biztos hogy mindegyik modellben ugyan az a SoC van, csak szoftveresen korlátozták a nagy áruházi modelleket 1000-ről 800Mhz-re. Évekkel ezelőtt kitárgyaltuk, hogy az órajel adott szérián belül nem mérvadó főleg nem 800 vs 1000Mhz-nél. Nincs az az élőlény aki ezt a különbséget észre vegye. :DDD

    Most rákerestem a régi 49X8505B tévém tesztjére, és az AVForumos tesztben nagyon jókat írtak ennek a modellnek a kontrasztjáról. A natív kontraszt Adv Contrast Enhancer (ACE) megoldással 2600:1 ami iszonyatosan jó. Ha rákerestek a nevemre ebben a fórumban, akkor láthattok képeket és mindenki azt írta hogy azért néznek ki így a képek mert olyan körülmények között fényképeztem. Pedig nem, tényleg brutál jó feketéje volt a tévének IPS-hez képest. Persze trükkel, és tök sötét szobában már nem volt olyan jó, de ott a VA se olyan jó. ;] Egyébként 2014-ben vettem ezt az IPS paneles tévét 350k-ért (49"-os), ennél csak jobb lehet a 43XF8505 mivel azonos széria de csak volt fejlődés a néhány év alatt.

Új hozzászólás Aktív témák