Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Ladislaoca #37764 üzenetére

    "Ma reggelre furcsa hibát produkál a Sony KDL43W805C tipusú tv-m. Nem tudok vele csatornát váltani."

    Én a UPC-nél vagyok, és ugyanezt produkálja a tévém ~2 napja! Azt hittem, hogy az elem merült le, de nem...

    Ráadásul immár majd' két hete minden egyes bekapcsolást követően a fekete képernyő fogad, amely arról tudósít, hogy éppen a csatornákat keresi újra (10%-onként lépegetve 100-ig, amikor végre megjelenik a TV adás képe is).

    Én komolyan nagyon toleráns voltam eddig, de most már a hócipőm tele van az Android operációs rendszerrel. Az egyetlen szerencséje a tévémnek a csodálatos kép, amit képes megjeleníteni.

    Tegnap például megnéztem a "Legendás állatok, és megfigyelésük" BD filmemet 3D-ben, és bizony "vizuális orgazmus" volt. :K

    Ha nem így volna, akkor bizony most eladnám a tévémet, és vennék helyette egy Panasonic EX780-at, vagy Panasonic OLED tévét.

    Viszont az Android-dal szerzett tapasztalatok alapján a következő tévém már nem olyan lesz, amin Android OS fut.

    Még a 7.0 változattal adok egy esélyt neki, de ha az nem javítja ki az immár tucatnyi anomáliát, ami ezen a tévén jelentkezik az OS miatt, akkor bizony végleg lemondok az Android-ról.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák