Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    válasz nightshadow #16589 üzenetére

    Nem tudni pontosan mikor 10ms. Az Rtings azért jó, mert ők aztán lemérnek mindent. A 809C átlaga szerintük 17ms. Egyébként szerintem én írom le úgy, hogy azt veszik ki belőle legtöbben, hogy szar. Nem. Istenkirály a képminősége! Cseszettül jó!
    Utánhúzás sincs olyan mértékű, hogy általános körülmények közt feltűnne. Tulajdonképpen direkt e célra való tesztvideóknál látszik és ahol nagyon megütköztem rajta: a Far Cry 4-ben a havas tájnál, ahol teli van nagy kontrasztú textúrával. Konkrétan a havas sziklák keresztül-kasul húzkodva nagyon sötét sávokkal és amikor az mozog, ott nagyon látni.
    Mondhatni a fehér háttéren lévő sötét dolgoknál (vagy fordítva). Más esetben semmi feltűnő utánhúzás nem tapasztalható. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy az ilyen telibe kontrasztos jelenetek minden LCD-t megfektetnek szerintem. Talán a legfelső kategóriás monitorokat nem.

    @PpenoO: Az ideinek egy picinykét talán jobb a képminősége, 3D-ben mindenképpen. Ott nem is picinykét.

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák