Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz SiD- #2727 üzenetére

    Igen tudom!

    Az volt a cél, hogy Amcsi 32X játékot futtassak! A nomad amerikai ugye, noss a 32x gép nem... A S&K kazetta meg azért kellett, mert nem volt hely hova bedugni a tápkábelt, meg a tv átkötő kábelt. Én sem gondoltam komolyan hogy ezzel így elindul a 32X játék.
    Érdekesség, hogy a sonik&knuckles viszont elindult, SŐT a tv-n is volt kép, szóval a 32Xen átment a jel :)
    Volt egy másik próbálkozásom is, a 32xet simán dugtam rá a gépre, tv-átkötő kábel nélkül, és ELINDULT :) igaz csak annyira hogy kiírja hogy ''produced by or under licence...'' Délelőttönként benn vagy a boltban? délután suliban vagyok.

    Igaz hogy elég gány 32X játékok jelentek meg, viszont nem semmi FMVk a MegaCD-32Xre készültek. Szerintem a 3 gépet ha összehangolták volna (MD+32X+MCD) itt-ott kihoztak volna belőle egy Saturnt, ha 2d-ben gondolkodunk. Kár hogy csak az a 6darab FMV játék készült ebben a rendszerben...

    [Szerkesztve]

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák