Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz Tirexi #19285 üzenetére

    Kell egy adag szerencse is a tuninghoz, nem lehet mindig a csúcson lenni..én sem vagyok nagy tuningos, egyszerűen be kell látni, változó az OC.

    Az előző 860am épphogy megfutotta a 4GHzet, míg mások jóval felette is teszteltek, mégsem érdekelt..tesztekre elég volt a 4GHz, 24/7 meg 3.5ön járt..nem gondolom, hogy nálad akkora változást hozna az a pár/száz MHz, amit esetleg egy hozzáértőbb akárki kipréselne a prociból..viszonylag alacsony feszen hozza a 4.6ot, a helyedben azzal kiegyeznék és kész..24/7 úgyis több, mint túlzás.

    A RAMot le kell tojni, tényleg csak e-penis, szintetikusokon kívül másra nem jó, nem tudom miért vagy kibukva ennyire rajta..hacsak nem az áruk miatt..de akkor add el és vegyél belőle 4x4 mezei Kingmaxot..úgyis a mennyiség a lényeg..no nem mintha nem lenne elég 8GB ~bármire komoly melón kívül.

    VGA szinten 800/2000 és kész..túlspilázod. A Fermi nem csípi a 4GHz feletti RAMot, legalábbis 460/480 fronton ez volt a szitu, nem hiszem, hogy változott volna az 580al érdemben..nem megy úgy, mint az élmenőké, és akkor mi van? Összességében csak az jön le abból, amit írsz, hogy irígyled a jobb eredményeket elértektől az elismerést, holott ennek értéke elég karcsú..

    Ha nekem lenne 2600Km, 24/7 4GHzre belőném néma hűtéssel és használnám..8GB RAMmal, ill. a GTX580al szvsz még jövőre is bőven elég lesz FHDban ~mindenre..az elszállt igényeket (trilióxAA/AF) most hagyjuk.

    De mivel "csak" 2600am van egy szutyok H61el, jó ez alapon is..így is hozza az előző, 4GHzen járatott 860at, fele/se fogyasztással..miközben lappal-rammal együtt volt ~70k az egész..miért elégedetlenkednék?

Új hozzászólás Aktív témák