Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KAMELOT

    titán

    válasz abéla #8960 üzenetére

    tudod minden proci más.
    Valakinek alapfeszen megy 4,2GHz-t valakinek 4,4GHz-t.
    Azért kell próbálgatni ,hogy megtudd mennyi az a max frekvencia amit alapfeszen bír a proci.
    LINX , SANDRA, PRIME95, INTEL Burn Test progik meg arra szolgálnak ,hogy megtudjad mennyire stabil a procit végterhelésen.
    Ugyanis a játékokkal nem igen tudsz ilyen terheléseket elérni max más keményebb grafikus progikkal és JAVA aplikációkkal mint pl. haverom.
    Példaként neki PHENOM X3 8450 és 8GB ramja van. PROCI magok 70-90% közt vannak terhelve és a 8GB ramból örül ha van neki 1GB szabadja. 2,1GHz-es prociról beszélünk.
    Ez neki 24/7-ben megy 2 éve :) :) Ha valaki letesztelte ezt a procit akkor az a haverom.

    Továbbá ezeket a tesztprogikat csak lefuttatod a stabilitás végett aztán csiripel a procid 3-4 évig. Na persze azért a hőfokokat ne felejtsük el.
    3D mark meg nem érdekel senkit. Életemben 1x futattam le az a progit amikor megvettem a HD5670-es kártyámat :D :D :D Addig nem nagyon érdekelt a 3D mark
    Szerintem egy 4 magos 4,2GHz-s i5-2500K is szakít mindent egy GTX560-al kombinálva.

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Új hozzászólás Aktív témák